Obec Chocnějovice

Zastupitelstvo

Zastupitelstvo obce Chocnějovice pro volební období 2014-2018

Zastupitelstvo obce Chocnějovice pro volební období 2014-2018

Starostka: Bergmanová Miluše

Místostarostka:Ing.Kolomazníková Jaroslava

Zastupitelé:Koťátková Milena

                 Janoušek Miroslav

                 Verner Vladimír

                 Landa Jan

                 Moc Vladimír

                 Stand František

                 Adam Michal

Dnes je: 28.05.2018

Dnes má svátek: Vilém

Novinky

UZAVŘENÍ OÚ Chocnějovice dne 30.5.2018
více
DĚTSKÝ DEN + NOHEJBAL 16.6.2018
více
DĚTSKÝ DEN + NOHEJBAL 16.6.2018
více
ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA OÚ Chocnějovice !!!
více
SBĚR - velkoobjemového odpadu
více
SBĚR - velkoobjemového odpadu
více
Sběr NSKO 10.6.2018
více
Sběr NSKO 10.6.2018
více
INFORMACE ČEZ - vypnutí elektřiny 30.5.2017
více
ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA OÚ Chocnějovice !!!
více

Ankety